Nagrania podcastów Warszawa

Studio podcastowe / videocastowe w Warszawie

Studio podcastowe Warszawa od UpLive to profesjonalnie wyposażona przestrzeń do nagrań podcastów, videocastów, wywiadów i innych rodzajów nagrań audio oraz wideo. To nowoczesne formy przekazu, które stale zyskują na popularności. Dzięki nam nie musisz budować profesjonalnego studia nagraniowego, z którego będziesz korzystał raz w miesiącu, ani inwestować w profesjonalny sprzęt. Możesz zaprosić gości na nagranie w przyjaznym i profesjonalnym wnętrzu. Scenografię studia dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta lub identyfikacji kolorystycznej marki.

Nasze studio podcastowe Warszawa to:

  • Perfekcyjna adaptacja akustyczna, zapewniająca najlepsze nagrania dźwięku!

  • Szeroki wybór sprzętu dźwiękowego, dostosowanego do każdego rodzaju nagrania.

  • Możliwość realizacji nagrań wideo na 3 kamery Sony FS5 MKII.

  • Profesjonalne oświetlenie w cenie wynajmu studia.

  • Doświadczona ekipa realizacyjna (nagrywamy nieprzerwalnie od 2012 r.).

  • Bezpłatny parking przed budynkiem.

  • Internet światłowodowy symetryczny 300/300 Mbps.

Studio – zapytaj o termin

Nagrania podcastów i audio

Podcasty są cenione przez słuchaczy przede wszystkim za wygodę odbioru. Nagrania podcastów mogą towarzyszyć nam w codziennych czynnościach – w czasie biegania, spaceru z psem, jazdy samochodem, zakupów i w wielu innych sytuacjach. Angażują zmysł słuchu i nie utrudniają koncentracji na wykonywanych czynnościach. To nowoczesna forma radia, w którym sami wybieramy ulubione audycje.

Jak wykorzystać podcast? To forma przekazu, która umożliwia promocję biznesu, dzielenie się wiedzą, opowiadanie o swojej pasji, prezentację własnej powieści albo prowadzenie lokalnego kanału informacyjnego. Podcasty otwierają nowe możliwości – granicą jest jedynie ludzka kreatywność. Dużą zaletą tej formy przekazu jest możliwość udostępnienia tego samego nagrania na różnych platformach streamingowych.

Nasze studio podcastowe Warszawa to idealne miejsce do zrealizowania nagrań, które możesz wykorzystać w dowolnych celach. Stwórz własny kurs audio, nagraj audiobooka, przygotuj materiały dźwiękowe do gry, zarejestruj lektora do amatorskiego filmu albo reklamy Twojej firmy.

Zapewniamy doskonałą akustykę oraz profesjonalny sprzęt do nagrań, dzięki czemu otrzymujesz dźwięk w profesjonalnej jakości. Dysponujemy mikrofonami różnego typu (mikrofony SM7B, krawatowe, nagłowne), które dobierzemy odpowiednio do rodzaju nagrania. Nie musisz znać się na niuansach technicznych – zajmie się nimi UpLive.

Wideocasty i nagrania wideo

Obrazy przemawiają do odbiorcy mocniej niż same słowa. Połączenie osoby z głosem sprawia, że staje się ona bardziej rozpoznawalna. Dlatego budowanie marki osobistej bardzo ściśle wiąże się z tworzeniem wideo. Może ono przybrać różne formy –regularne videocasty albo nagrania, z których słuchacz może zaczerpnąć konkretną wiedzę. Gotowy materiał możesz opublikować na platformach streamingowych, w mediach społecznościowych i na stronie firmowej.

Nagranie wideo stawia przed Tobą nieograniczone możliwości – własny kurs video, realizacja dziennikarskich pasji, budowanie wizerunku eksperta i tworzenie profesjonalnych filmów promocyjnych jeszcze nigdy nie było takie proste.

W UpLive mamy szerokie zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie w realizacji nagrań, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Stworzyliśmy nowoczesną scenografię, dysponujemy profesjonalnymi kamerami i odpowiednim oświetleniem. Nasze studio podcastowe w Warszawie jest w pełni przygotowane do profesjonalnych nagrań i rejestracji obrazu.

Postprodukcja

Oferujemy usługi profesjonalnej postprodukcji nagrań audio oraz wideo. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu Ty nie musisz znać się na pracy z dźwiękiem ani filmem. Zoptymalizujemy brzmienie nagrania i dodamy oprawę muzyczną. Przygotujemy Twój materiał do publikacji, zgodnie z przekazanymi nam wytycznymi. Dostaniesz gotowy plik audio lub wideo, który będziesz mógł opublikować na stronie internetowej, w social mediach, platformach streamingowych lub wysłać kursantom.

Dodatkowo możemy stworzyć teasery nagrań na potrzeby social mediów, połączyć wideo z komentarzem lektorskim albo wyprodukować reklamę do radia lub telewizji.

Nasza wiedza i doświadczenie to Twoja szansa, by budować profesjonalny wizerunek bez znajomości zasad postprodukcji audio i wideo. Po prostu wybierasz studio podcastowe w Warszawie, siadasz przy mikrofonie i otrzymujesz wysokiej jakości materiał audio lub video.

Streaming

Studio podcastowe Warszawa wyposażyliśmy w szybki internet światłowodowy. Możesz wykorzystać go w czasie nagrania oraz transmitować treści live na social media i inne platformy, m.in. : Facebooka, Instagrama, YouTube. Stabilne połączenie z siecią jest gwarancją wysokiej jakości przekazu, którą z pewnością docenią Twoi odbiorcy.

Jakość streamingu wpłynie pozytywnie na popularność programu i pomoże Ci zbudować silną markę osobistą. Naszym zadaniem jest zadbanie o wszystkie niuanse techniczne, dzięki czemu Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na treści przekazu.

Adres studia:

Studio Uplive
ul. Naddnieprzańska 24a
04-205 Warszawa