Studio Podcastowe Warszawa

Studio webinarowe, konferencje online

W 2021 roku uruchomiliśmy dla Państwa studio Uplive – przestrzeń stworzoną z myślą o webinarach, szkoleniach i konferencjach, ale również miejsce realizacji w pełni zdalnych (bez użycia kamer). Studio jest położone na Gocławku (Praga – Południe) i dobrze skomunikowane z centrum (20 min. jazdy samochodem). Studio jest doskonale wyposażone, poza pomieszczeniami technicznymi (reżyserką i liveroomem) posiada także zaplecze sanitarne i miejsca parkingowe.

 • obsługujemy konferencje i webinary – na żywo  lub nagrania “do puszki”

 • integracja z vMixCall, ZOOM, MS Teams, WebEx, InternetClicker

 • autorska platforma Uplive (landing page, rejestracja, logowanie, unikatowe linki)

 • zdalne tłumaczenia symultaniczne i migowe (autorski software’owy “pulpit” dla tłumaczy)

 • duże doświadczenie w koordynowaniu i realizacji konferencji zdalnych

 • kompleksowa oprawa graficzna: studio wirtualne 3D, jingle belki, plansze 2D

 • profesjonalna adaptacja akustyczna studia – dyfuzory, absorbery, okno akustyczne

 • profesjonalne kamery Sony i obiektywy filmowe

 • mikrofony (nagłowne, do ręki, krawatowe) oraz odsłuchy douszne – Sennheiser

 • internet światłowodowy + backup (drugie niezależne łącze)

 • kompletne oświetlenie studyjne

 • pomieszczenie reżyserki i studia odizolowane szybą akustyczną

 • poczekalnia, najlepsza kawa i makeup

Studio – zapytaj o termin

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć naszego studia – część z nich to już efekt finalny, w którym zielone tło (green screen) w trakcie transmisji zastąpiony został wirtualnym studiem 3d. Dzięki temu w niewielkim studiu możemy wykreować dowolną przestrzeń – znacznie większą i bardziej barwną niż w rzeczywistości. Nasi graficy przygotowują studio wg Państwa wskazówek i kolorystyki, dlatego każda realizacja i przestrzeń są unikatowe i daje nam to nieograniczone możliwości wizualne.

Konferencje online 100% lub na GREENBOX

Jesteśmy w stanie wysłać do internetu dwa (lub więcej) strumienie obrazu i dźwięku – jeden w języku oryginalnym, drugi z dźwiękiem przetłumaczonym. Możemy również zrealizować tzn. Voice-Over na żywo – ciszej pod spodem dźwięk oryginalny, a “nad” nim, głośniej – dźwięk tłumaczony.

Webinary: nagrania lub transmisje live

Poza obsługą transmisji live, obraz jest również rejestrowany na dysku. Z takiej “surówki” możemy przygotować film promocyjny / podsumowujący, zachęcający uczestników do ponownych odwiedziń podczas kolejnej edycji wydarzenia.
vMixcall, ZOOM, MS Teams, WebEx
Pracujemy regularnie na wszystkich popularnych platformach streamingowych – najczęściej preferowanym narzędziem do połączeń zdalnych jest Vmix Call (link otwierany w przeglądarce, nie wymagający dodatkowego oprogramowania), ale jeśli w organizacji dla której pracujemy na co dzień uczestnicy używają Teamsa lub Zooma, to chętnie dostosowujemy się do tych standardów. Dotyczy to również coraz powszechniejszych konferencji hybrydowych – uczestnicy online mogą zabierać głos i dyskutować osobami będącymi w sali hotelowej na miejscu – co więcej, przy pomocy sprzętu do tłumaczeń symultanicznych uczestnicy mogą rozmawiać w różnych językach i możemy mieć podczas jednej konferencji prelegentów online, prelegentów offline, widownię online i widownie offline.
Znajdź nas (Warszawa):
Własna platforma, serwer CDN
Dysponujemy własną platformą przeznaczoną do osadzania streamingu nawet dla kilku tysięcy odbiorców jednocześnie. Zwykle streaming otwarty dla zwiększenia zasięgów odbywa się na Youtube lub Facebook. Inaczej jest w przypadku transmisji zamkniętych – przeznaczonych dla ograniczonej grupy odbiorców (np. takich, którzy płacą za dostęp do szkolenia / konferencji). Tutaj z pomocą przychodzi nasza platforma, w ramach której zarejestrujemy uczestników, roześlemy zautomatyzowany mailing, stworzymy obrandowaną stronę wydarzenia (landing page) i na niej osadzimy streaming. Uczestnicy mailem dostaną indywidualne linki dostępu do streamingu (każdy link działa tylko dla jednej osoby). Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy również zindywidualizowane statystyki – kto oglądał streaming, jak długo itd.