Kompleksowa techniczna obsługa konferencji - zapoznaj się z ofertą

Multimedia, Światło, Dźwięk, Scenografia

Dla Państwa wygody zajmujemy się kompleksowo obsługą techniczną konferencji (również targi, koncerty i wydarzenia) - to dla Państwa oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dzięki wieloletniej działalności w branży posiadamy szeroki asortyment sprzętu - multimedia (ekrany diodowe, ściany bezszwowe, projektory), nagłośnienie imprez (koncertowe i konferencyjne), oświetlenie (efektowe, ruchome głowy, architektoniczne, teatralne, pokazów mody), scenografię (podesty, kratownice, mównice). Mamy również własny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Kompleksowość obsługi technicznej konferencji

Cała technika od jednego dostawcy - taka dewizja przyświeca naszym stałym klientom od lat. To duża oszczędność czasu - przygotowania ograniczają się do jednej wizji lokalnej i omawiania poszczególnych elementów techniki jako części większej całości - nie trzeba dbać o porozumienie między ekipą nagłośnienia, a symultaną czy między oświetleniowcami a multimediami - wszystko jest w jednych rękach, a Państwo macie pewność powodzenia konferencji.

Multimedialna obsługa konferencji

Technika konferencyjna: oświetlenie, scenografia, multimedia, dźwięk

Współpraca tych trzech działów zapewnia spójność eventu - tworzymy podstawy techniczne eventu począwszy od kolorów scenografii, rozmieszczenia świateł i ekranu, na produkcji animacji skończywszy - wszystko spójne i dopasowane do tematyki i kolorów. Małe i średnie scenografie przygotowujemy samodzielnie, przy większych współpracujemy z doświadczonymi scenografami telewizyjnymi, zapewniając najwyższą jakosć wykończenia.

Nagłośnienie a tłumaczenia symultaniczne

Wieczne problemy między ekipą nagłośnieniową a kabiną do tłumaczeń symultanicznych przestają istnieć - dzięki integracji obu zespołów, do kabiny dociera dokładnie to i dokładnie z takim poziomem głośności, jak potrzeba.

Kompleksowa techniczna obsługa konferencji (obsługa nagłośnienia, tłumaczeń symultanicznych, oświetlenie imprez, czy ekrany bezszwowe) koniecznie wymaga dużego doświadczenia. Dlatego też warto powierzyć obsługę techniczną firmie, która ma za sobą wiele podobnych realizacji i doskonale wie, co będzie potrzebne, by skutecznie zapewnić pełną obsługę imprez. Obsługa techniczna wymaga profesjonalizmu!

Techniczna obsługa imprez (wynajem sprzętu) to nie zadanie dla amatorów. Aby mieć pewność skutecznej i kompleksowej obsługi konferencji czy jakiegokolwiek innego eventu, musisz to zlecić profesjonalnej firmy z dużym doświadczeniem. Tylko wówczas możesz liczyć na to, że techniczna obsługa eventów będzie dopięta na ostatni guzik (zgodnie ze sztuką). I dlatego właśnie warto zaufać ekipie Uplive.pl, w której zaangażowani są wyłącznie ludzie kompetentni, którzy mają za sobą realizację wielu podobnych imprez. Może obsłużyć gale, spotkania, imprezy firmowe. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, by zapewnić twojej konferencji stu procentowy sukces. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, zapraszamy do zapoznania się z nią (np. wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia, wynajem projektorów, urządzenia multimedialne). Zapytaj naszych klientów o referencje!

Wizualizacja eventów
Obsługa imprez projektowanie

Multimedia a scenografia
Realizacja wizji - system do głosowania

Wspołczesne konferencje i eventy mają jeden wspólny mianownik - duży ekran, na którym wyświetlane są treści - prezentacje, filmy, animacje. Ten ekran powinien stanowić element scenografii eventowej - niezależnie od tego, czy jest to ekran diodowy, bezszwowy czy projekcyjny. Zamówienie ekranu i scenografii u nas powoduje lepsze zaplanowanie miejsca ekranu w scenografii, a w efekcie lepszą scenografię. Ma to również wpływ na oświetlenie eventu - jego umiejscowienie bowiem zależy od rodzaju wybranego ekranu.