Multimedia, Światło, Dźwięk, Scenografia

Dla Państwa wygody zajmujemy się kompleksowo obsługą techniczną konferencji - to dla Państwa oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dzięki wieloletniej działalności w branży posiadamy szeroki asortyment sprzętu - multimedia (ekrany diodowe, ściany bezszwowe, projektory), nagłośnienie (koncertowe i konferencyjne), oświetlenie (efektowe, ruchome głowy, architektoniczne, teatralne, pokazów mody), scenografię (podesty, kratownice, mównice). Mamy również własny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Multimedialna obsługa konferencji

Kompleksowość

Cała technika od jednego dostawcy - taka dewizja przyświeca naszym stałym klientom od lat. To duża oszczędność czasu - przygotowania ograniczają się do jednej wizji lokalnej i omawiania poszczególnych elementów techniki jako części większej całości - nie trzeba dbać o porozumienie między ekipą nagłośnienia, a symultaną czy między oświetleniowcami a multimediami - wszystko jest w jednych rękach, a Państwo macie pewność powodzenia konferencji.

Technika konferencyjna: oświetlenie, scenografia, multimedia, dźwięk

Współpraca tych trzech działów zapewnia spójność eventu - tworzymy podstawy techniczne eventu począwszy od kolorów scenografii, rozmieszczenia świateł i ekranu, na produkcji animacji skończywszy - wszystko spójne i dopasowane do tematyki i kolorów. Małe i średnie scenografie przygotowujemy samodzielnie, przy większych współpracujemy z doświadczonymi scenografami telewizyjnymi, zapewniając najwyższą jakosć wykończenia.

Nagłosnienie a tłumaczenia symultaniczne

Wieczne problemy między ekipą nagłośnieniową a kabiną do tłumaczeń symultanicznych przestają istnieć - dzięki integracji obu zespołów, do kabiny dociera dokładnie to i dokładnie z takim poziomem głośności, jak potrzeba.

Wizualizacja eventów
Obsługa imprez projektowanie

Multimedia a scenografia
Realizacja wizji - system do głosowania

Wspołczesne konferencje i eventy mają jeden wspólny mianownik - duży ekran, na którym wyświetlane są treści - prezentacje, filmy, animacje. Ten ekran powinien stanowić element scenografii eventowej - niezależnie od tego, czy jest to ekran diodowy, bezszwowy czy projekcyjny. Zamówienie ekranu i scenografii u nas powoduje lepsze zaplanowanie miejsca ekranu w scenografii, a w efekcie lepszą scenografię. Ma to również wpływ na oświetlenie eventu - jego umiejscowienie bowiem zależy od rodzaju wybranego ekranu.