• technika eventowa
  • Obsługa techniczna imprez
  • ekrany LED
  • Obsługa techniczna konferencji
  • imprezy nagłośnienie
  • Obsługa techniczna konfernecji
  • oświetlenie eventów

Multimedia, Światło, Dźwięk, Scenografia, Ekrany diodowe

Obsługa techniczna imprez i konferencji | Warszawa i cała Polska

Dla Państwa wygody zajmujemy się kompleksowo obsługą techniczną konferencji (również targi, koncerty i inne wydarzenia) – to dla Państwa oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Dzięki wieloletniej działalności w branży posiadamy szeroki asortyment sprzętu – multimedia (ekrany diodowe LED, kilkadziesiąt telewizorów, projektory), nagłośnienie imprez (koncertowe m.in. L’Acoustics i konferencyjne), oświetlenie (efektowe, ruchome głowy, architektoniczne, teatralne, pokazów mody), scenografię (podesty, kratownice, mównice). Mamy również własny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych.

Kompleksowość obsługi technicznej konferencji, konferencje hybrydowe

Cała technika od jednego dostawcy – taka dewiza przyświeca naszym stałym klientom od lat. To duża oszczędność czasu – przygotowania ograniczają się do jednej wizji lokalnej i omawiania poszczególnych elementów techniki jako części większej całości – nie trzeba dbać o porozumienie między ekipą nagłośnienia, a symultaną czy między oświetleniowcami a multimediami – wszystko jest w jednych rękach, a Państwo macie pewność powodzenia konferencji zamiast przepychanek kto za co odpowiada.

Technika eventowa – bezpłatna wycena
obsługa-eventów

Technika konferencyjna: oświetlenie, scenografia, multimedia

Współpraca tych trzech działów zapewnia spójność eventu – tworzymy podstawy techniczne eventu począwszy od kolorów scenografii, rozmieszczenia świateł i ekranu, na produkcji animacji skończywszy – wszystko spójne i dopasowane key visuala i tematyki. Małe i średnie scenografie przygotowujemy samodzielnie – sceny z hipsu, rozbudowane horyzonty z ekranów diodowych (także w niestandardowych kształtach), przy większych współpracujemy z doświadczonymi scenografami telewizyjnymi, zapewniając najwyższą jakość wykończenia.

Nagłośnienie a tłumaczenia symultaniczne

Wieczne problemy między ekipą nagłośnieniową a kabiną do tłumaczeń symultanicznych przestają istnieć – dzięki integracji obu zespołów, do kabiny dociera dokładnie to i dokładnie z takim poziomem głośności, jak potrzeba. W dobie realizacji zdalnych i hybrydowych, gdzie różne osoby – online i offline – mówią w różnych językach, ma to jeszcze większe znaczenie.

Kompleksowa techniczna obsługa konferencji (obsługa nagłośnienia, tłumaczeń symultanicznych, oświetlenie imprez, czy ekrany LED) wymaga dużego doświadczenia. Dlatego też warto powierzyć obsługę techniczną firmie, która ma za sobą wiele podobnych realizacji i doskonale wie, co będzie potrzebne, by skutecznie zapewnić pełną obsługę imprez. Obsługa techniczna wymaga profesjonalizmu!

I dlatego właśnie warto zaufać ekipie Uplive.pl, w której zaangażowani są wyłącznie ludzie kompetentni, którzy mają za sobą realizację wielu podobnych imprez. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, by zapewnić twojej konferencji stuprocentowy sukces. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, zapraszamy do zapoznania się z nią (np. wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia, wynajem projektorów, urządzenia multimedialne, ekrany diodowe). Zapytaj naszych klientów o referencje!

Multimedia a scenografia

Wspołczesne konferencje i eventy mają jeden wspólny mianownik – duży ekran, na którym wyświetlane są treści – prezentacje, filmy, animacje. Ten ekran powinien stanowić element scenografii eventowej – niezależnie od tego, czy jest to ekran diodowy, bezszwowy czy projekcyjny. Zamówienie ekranu i scenografii u nas powoduje lepsze zaplanowanie miejsca ekranu w scenografii, a w efekcie lepszą scenografię. Ma to również wpływ na oświetlenie eventu – jego umiejscowienie bowiem zależy od rodzaju wybranego ekranu.

muzyka i realizacja eventów

Konferencje hybrydowe

Ostatnie dwa lata zmieniły branżę eventową nie do poznania – na początku mieliśmy lawinowy wzrost konferencji online – bez publiki na miejscu, często bez kamer. Wiele firm przyzwyczaiło się do tego stanu i w tej chwili konferencje, które dawnie byłyby offline, stają się hybrydowe, a przyczyny tego stanu są przede wszystkim dwie. Po pierwsze dodanie streamingu do konferencji online nie stanowi dużego kosztu (często jest to kilka-kilkanaście procent całego budżetu na technikę danego wydarzenia), po drugie – zdalny wykład prelegenta z zagranicy jest wielokrotnie tańszy niż jego przylot do Warszawy, zakwaterowanie itp. A merytorycznie właściwie tożsamy. Dlatego warto skorzystać z usług firmy, która nie uczyła się streamingu podczas pandemii, a robi go od wielu lat.

Tłumaczenia symultaniczne

tlumaczenia symultaniczne

Realizacje z tłumaczeniem symultanicznym same w sobie nie są wielkim wyzwaniem, natomiast realizacje w kilku językach, podczas których część prelegentów jest w hotelu, a część online (podobnie widownia) i w dodatku każdy mówi w innym języku – są wyjątkowo trudne i regularnie słyszymy od naszych klientów, że ktoś inny temu nie podołał. Nie warto ryzykować – warto wybrać sprawdzonego partnera, który realizuje przeszło 300 wydarzeń rocznie, w tym dużą część z udziałem prelegentów online.