Wynajem multifonów

Podane ceny są cenami netto:

Wynajem multifonów Bosch

multifony

Multifony przewodowe

Multifony doskonale zastępują mikrofony konferencyjne na gęsiej szyjce, kiedy potrzebana jest większa ilość. Dzięki wbudowanym głośnikom, uczestnicy dyskusji słyszą się nawzajem. Idealne na konferencje, konferencje prasowe, wykłady.

Zestaw zawiera
Multifon, jednostka sterująca.
Specyfikacja
Uczestnicy dyskusji zabierają głos poprzez wciśnięcie przycisku. Administrator zarządza ilością jednocześnie “czynnych” multifonów i może odbierać głos uczestnikom. System przewodowy
Cennik
Jednostka – 300 PLN (200 od drugiej doby), multifon 40 PLN (30 od drugiej doby).
Zapytaj o termin

Multifon – co to takiego?

Multifon to jeden z dostępnych na rynku systemów dyskusyjnych, które pozwalają zarządzać debatą. Sprawdza się idealnie w czasie spotkań biznesowych, konferencji naukowych, posiedzeń zarządu albo spotkań na szczeblu samorządowym. Zastosowanie multifonu podczas dyskusji umożliwia wygodne zabranie głosu przez każdego z jej uczestników.

W skład zestawu wchodzi jednostka sterująca oraz mikrofony z pulpitem (ich ilość można dopasować do potrzeb). Na pulpicie z mikrofonem znajduje się przycisk, który należy przytrzymać podczas mówienia. Istnieje też możliwość udzielania głosu przez osobę zarządzającą jednostką sterującą. System jest niezwykle intuicyjny, łatwy do podłączenia i użytkowania. Dodatkowo na pulpicie mikrofonu można umieścić logo firmy albo sponsora sympozjum.

Multifon to rozwiązanie, które sprawdza się idealnie podczas konferencji, spotkań zarządu czy posiedzeń rady miasta. Jeżeli organizujesz ważne wydarzenie i zależy Ci na wysokiej jakości dźwięku bez konieczności zakupu profesjonalnego sprzętu – zapraszamy do wynajmu przewodowego multifonu firmy Bosch. To znakomity sposób, by zapewnić sprawny przebieg konferencji, wysoką jakość dźwięku, poprawić jakość transmisji online oraz wypróbować system multifonu przed jego zakupem.