Streaming konferencji | Usługi live streaming, realizacja transmisji online

Dotarcie do setek i tysięcy dodatkowych odbiorców stało się bardzo proste – streaming wideo jest niewątpliwie hitem ostatnich lat i coraz częstszym elementem techniki eventowej, a w rzeczywistości post-covidowej stał się regularnym dodatkiem to wydarzeń dotychczas offline’owych. Realizujemy przeszło 300 transmisji i nagrań rocznie, co przekłada się na duże doświadczenie i pewność realizacji.

Działamy nieprzerwalnie od 2012r.

Nie jesteśmy jedną z tych firm, które zaczęły robić streaming wraz z pierwszą falą covidu – działamy od 2012 r. zarówno w zakresie techniki eventowej, jak i realizacji kamerowych i streamingu. Tylko wieloletnie doświadczenie pozwala odpowiednio szybko reagować na pojawiające się problemy i je właściwie rozwiązywać.
  • live streaming o jakości 4k/Full HD/HD

  • profesjonalne kamery broadcastowe i filmowe

  • konferencje hybrydowe / 100% online

  • własne studio webinarowe / greenbox

  • transmisja z grafiką i postprodukcją

  • rejestracja w jakości emisyjnej TV i internetowej

  • transmisja na dedykowanej stronie www

  • własna platforma streamingowa + serwer CDN

produkcjaTV

Produkcja kamerowa

Profesjonalne kamery broadcastowe/filmowe Sony, mikrofony Sennheiser, niezawodne systemy interkomowe, kamery bezprzewodowe, kran kamerowy, slider kamerowy, steadycam, GoPro. Doświadczona i sprawdzona ekipa realizacyjno-produkcyjna.

streaming hybrydowe

Konferencje hybrydowe

Kompleksowa obsługa konferencji hybrydowych: integrujemy technikę sceniczną z transmisją na żywo zapewniając wszystkie niezbędne elementy: kamery, nagłośnienie, oświetlenie, ekrany diodowe LED, platformę online, połączenia zdalne.

konferencje zdalne

Konferencje 100% online

Konferencje w pełni zdalnie realizujemy z naszego studia, gwarantując możliwie dużą niezawodność – 2 niezależne linie internetu (w tym jedna dedykowana symetryczna), wszystkie urządzenia zabezpieczone UPS, wydajne i stabilne stacje robocze.

studio greenbox

Studio GreenBox

Własne studio z greenscreenem pozwala zrealizować webinar, nagranie czy streaming ze specjalnie zaprojektowanego wirtualnego studia. Jednocześnie ogranicza koszty związane z wynajmem efektownej powierzchni. Technologia przyszłości na wyciągnięcie ręki.

platforma streamingowa

Platforma, serwer CDN

Dysponujemy autorskim rozwiązaniem w zakresie rejestracji, zautomatyzowanego mailingu, sieci serwerów (CDN) a także osadzenia streamingu na dedykowanej stronie. Dzięki temu streaming nie musi się odbywać na Zoom czy YT i może wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie.

grafika

Grafika i postprodukcja

Nasi graficy przygotują dla Państwa dedykowaną oprawę – począwszy od statycznych plansz i zaślepek, poprzez animowane belki i bumpery/stingery, skończywszy na spersonalizowanym wirtualnym studiu 3D, skrojonym na miarę Państwa potrzeb.

Streaming i konferencje hybrydowe – zamów wycenę

Integracja konferencji hybrydowej z techniką eventową

Zamówienie transmisji online nie zawsze wiąże się z dużym dodatkowym kosztem – często na eventach jest już obecna realizacja wizji, a także kamery – obraz z nich często wysyłany jest na ekran diodowy lub projekcyjny. W takim przypadku koszt transmisji do internetu ogranicza się do zakodowania obrazu i dźwięku w odpowiednim formacie i streamingu do internetu na kanał YT lub FB lub dedykowaną platformę. Przy dużych eventach, obejmujących szeroki zakres techniki eventowej, koszt streamingu zwykle nie przekracza kilkunastu procent budżetu na technikę, a nierzadko pozwala zwiększyć widownie kilkukrotnie.

Streaming wielu języków

Jesteśmy w stanie wysłać do internetu dwa (lub więcej) strumienie obrazu i dźwięku – jeden w języku oryginalnym, drugi z dźwiękiem przetłumaczonym. Możemy również zrealizować tzn. Voice-Over na żywo – ciszej pod spodem dźwięk oryginalny, a “nad” nim, głośniej – dźwięk tłumaczony.

Sprawdzona i doświadczona ekipa

Zatrudniamy doświadczonych realizatorów i operatorów – po szkołach filmowych, którzy pracują równiez w telewizjach. Z przyjemnością przygotujemy content graficzny w postaci dedykowanych animacji, czołówek, belek, a także spersonalizowanego wirtualnego studia 3D do wykorzystania na greenboxie.

Korzystamy wyłącznie ze sprzętu uznanych producentów – Miksery wizyjne Blackmagic, vMix, kamery Sony (FS5, FS7), konwertery i stacje robocze DELL, HP. Sprzęt do transmisji online musi być przede wszystkim niezawodny – w sezonie realizujemy często 3-4 streamingi dziennie – nasze doświadczenie przekłada się na pewność i niezawodność realizacji. Odwiedź także naszą witrynę dedykowaną tylko do usług transmisji online –  streaming warszawa.

Streaming konferencji