Streaming konferencji | Usługi live streaming, realizacja transmisji online

Dotarcie do setek i tysięcy dodatkowych odbiorców stało się bardzo proste – streaming wideo jest niewątpliwie hitem ostatnich lat i coraz częstszym elementem techniki eventowej. W rzeczywistości post-covidowej stał się regularnym dodatkiem do wydarzeń dotychczas całkowicie offline-owych. Streaming konferencji i ich rejestracja to nasza specjalność – realizujemy przeszło 300 transmisji i nagrań rocznie, co przekłada się na duże doświadczenie i pewność realizacji.

Działamy nieprzerwalnie od 2012r.

Obsługa techniczna wydarzeń to jeden z filarów naszej działalności. Nie jesteśmy jedną z tych firm, które zaczęły robić streaming wraz z pierwszą falą covidu. Działamy od 2012 r. zarówno w zakresie techniki eventowej, jak i realizacji kamerowych i streamingu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że odpowiednio szybko reagujemy na pojawiające się problemy i potrafimy właściwie je rozwiązywać.

Prowadzimy streaming konferencji, wydarzeń i wywiadów:

  • live streaming o jakości 4k/Full HD/HD

  • profesjonalne kamery broadcastowe i filmowe

  • konferencje hybrydowe / 100% online

  • własne studio webinarowe / greenbox

  • transmisja z grafiką i postprodukcją

  • rejestracja w jakości emisyjnej TV i internetowej

  • transmisja na dedykowanej stronie www

  • własna platforma streamingowa + serwer CDN

produkcjaTV

Produkcja kamerowa

Priorytetem jest dla nas streaming konferencji w najwyższej jakości. Posiadamy profesjonalne kamery broadcastowe/filmowe Sony, mikrofony Sennheiser, niezawodne systemy interkomowe, kamery bezprzewodowe, kran kamerowy, slider kamerowy, steadycam, GoPro. Dysponujemy doświadczoną i sprawdzoną ekipą realizacyjno-produkcyjną, której niestraszne są żadne wyzwania. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nagranie materiału, czy streaming konferencji, świadczymy usługi postprodukcji. Po zakończeniu wydarzenia możemy przygotować materiały do ponownego wykorzystania.

streaming hybrydowe

Konferencje hybrydowe

Posiadamy wszechstronne doświadczenie, dzięki czemu oferujemy klientom kompleksową obsługę i streaming konferencji hybrydowych: integrujemy technikę sceniczną z transmisją na żywo, zapewniając wszystkie niezbędne elementy: kamery, nagłośnienie, oświetlenie, ekrany diodowe LED, platformę online, połączenia zdalne. W czasie transmisji nie ma ograniczeń dla publiczności – nie musisz martwić się, że ważni goście nie będą mogli w nim uczestniczyć. Całość obsługi technicznej jest po naszej stronie – możesz skupić się na prowadzeniu konferencji.

konferencje zdalne

Konferencje 100% online

Streaming konferencji daje ogromne perspektywy – możesz dotrzeć do każdego zakątka świata, Konferencje w pełni zdalne realizujemy z naszego studia, gwarantując możliwie dużą niezawodność – 2 niezależne linie internetu (w tym jedna dedykowana symetryczna), wszystkie urządzenia zabezpieczone UPS, wydajne i stabilne stacje robocze. Dzięki temu nie musisz martwić się stroną techniczną wydarzenia ani jego oprawą zewnętrzną.

studio greenbox

Studio GreenBox

Własne studio z greenscreenem pozwala zrealizować webinar, nagranie czy streaming konferencji lub wywiadu ze specjalnie zaprojektowanego wirtualnego studia. Umożliwia stworzenie dowolnego tła oraz emisję dodatkowego materiału, jednocześnie ograniczając koszty związane z wynajmem efektownej powierzchni. GreenBox to technologia przyszłości na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, że stoją przed Tobą ogromne możliwości, a streaming konferencji to dopiero ich początek.

platforma streamingowa

Platforma, serwer CDN

Dysponujemy autorskim rozwiązaniem w zakresie rejestracji, zautomatyzowanego mailingu, sieci serwerów (CDN), a także osadzenia streamingu na dedykowanej stronie. Dzięki temu streaming konferencji lub webinaru nie musi się odbywać na Zoom czy YT i może wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie. Odbiorcy z pewnością docenią nowoczesne, niezwykle intuicyjne rozwiązania, a przede wszystkim – wysoką jakość transmisji.

grafika

Grafika i postprodukcja

Nasi graficy przygotują dla Państwa dedykowaną oprawę – począwszy od statycznych plansz i zaślepek, poprzez animowane belki i bumpery/stingery, skończywszy na spersonalizowanym wirtualnym studiu 3D, skrojonym na miarę Państwa potrzeb. Każdy streaming konferencji, wywiadu i webinaru jest inny, dlatego podchodzimy do nich indywidualnie. Przygotowujemy oprawę zgodnie z potrzebami klienta, a po zakończeniu transmisji oferujemy postprodukcję materiałów. Dzięki temu możesz je ponownie wykorzystać – w całości lub części.

Streaming i konferencje hybrydowe – zamów wycenę

Integracja konferencji hybrydowej z techniką eventową

Zamówienie transmisji online nie zawsze wiąże się z dużym dodatkowym kosztem – najczęściej na eventach jest już obecna realizacja wizji, a także kamery, a obraz z nich wysyłany jest na ekran diodowy lub projekcyjny. W takim przypadku koszt transmisji do internetu ogranicza się do zakodowania obrazu i dźwięku w odpowiednim formacie i streamingu do internetu na kanał YT, na FB lub dedykowaną platformę. Przy dużych eventach, obejmujących szeroki zakres techniki eventowej, koszt streamingu zwykle nie przekracza kilkunastu procent budżetu na technikę, a nierzadko pozwala zwiększyć widownię kilkukrotnie. Warto pamiętać, że streaming konferencji i innych wydarzeń umożliwia dostęp odbiorcom z całego świata, co przełoży się na większy zasięg także w przyszłości.

Streaming wielu języków

Nowoczesna technologia ma niemal nieograniczone możliwości, także w zakresie tłumaczenia wydarzeń na inne języki. Jesteśmy w stanie wysłać do internetu dwa (lub więcej) strumienie obrazu i dźwięku – jeden w języku oryginalnym, drugi z dźwiękiem przetłumaczonym. Możemy również zrealizować tzn. Voice-Over na żywo. W praktyce oznacza to, że odbiorcy usłyszą dźwięk oryginalny nadawany ciszej, niejako „pod spodem” oraz dźwięk tłumaczony w normalnej głośności „nad nim”. Ciekawa jest także możliwość zastosowania w postprodukcji aplikacji do automatycznych napisów i ich tłumaczenia.

 

Sprawdzona i doświadczona ekipa

Zatrudniamy doświadczonych realizatorów i operatorów – specjalistów po szkołach filmowych, którzy pracują również w telewizjach. Dzięki temu nasi pracownicy znają najnowsze trendy i rozwiązania oraz są niezwykle elastyczni. Z przyjemnością przygotujemy content graficzny w postaci dedykowanych animacji, czołówek, belek, a także spersonalizowanego wirtualnego studia 3D do wykorzystania na greenboxie. Niemal nieograniczone możliwości sprawiają, że streaming konferencji i wydarzeń to rozwiązanie idealne zarówno dla organizatorów, jak i uczestników.

Wiemy, że niezawodne urządzenia to podstawa. Dlatego korzystamy wyłącznie ze sprzętu uznanych producentów – są to m.in. miksery wizyjne Blackmagic, vMix, kamery Sony (FS5, FS7), konwertery i stacje robocze DELL, HP. Sprzęt do transmisji online musi być przede wszystkim niezawodny – w sezonie realizujemy często 3-4 streamingi dziennie. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na pewność i niezawodność realizacji. Potwierdzają ją nasi klienci, którzy zdecydowali się na streaming konferencji online w UpLive i wielokrotnie wracają do nas ze zleceniem obsługi kolejnych wydarzeń.

Odwiedź także naszą witrynę dedykowaną tylko do usług transmisji online –  streaming konferencji Warszawa.

Streaming konferencji