• technika eventowa
 • Obsługa techniczna imprez
 • ekrany LED
 • Obsługa techniczna konferencji
 • imprezy nagłośnienie
 • Obsługa techniczna konfernecji
 • oświetlenie eventów

Oświetlenie sceniczne – idealna oprawa każdego eventu

Nasza oferta jest zawsze kompleksowa i dopracowana w najmniejszym detalu – nie mogło w niej zatem zabraknąć także usług związanych z obsługą profesjonalnego oświetlenia scenicznego. To, że mamy doświadczenie, już wiesz. Co jeszcze możemy zaoferować?

Dlaczego warto zdecydować się na oświetlenie eventowe?

Światło jest uzupełnieniem, a w niektórych przypadkach nawet jedyną scenografią dla obsługiwanego widowiska estradowego. Dobrze dobrane i zastosowane oświetlenie sceniczne jest w stanie powiedzieć znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać – podkreśla, nadaje niezbędny klimat, oddziałuje na zmysł wzroku, prowadząc do uzyskania określonych efektów.

Starannie opracowany scenariusz umożliwia doskonałe zgranie obsługi oświetleniowej z oprawą dźwiękową, co potęguje niesamowite wrażenie w oczach każdego uczestnika czy obserwatora eventu. Najważniejsze jednak pozostaje wyraźne podkreślenie tego, co w danym przedsięwzięciu najważniejsze – światło jest doskonałym przewodnikiem, dodającym kolejną warstwę artystyczną i odpowiedni przekaz, czy też wskazującym, na co widz powinien zwrócić szczególną uwagę.

Oświetlenie sceniczne – bezpłatna wycena
obsługa-eventów

Oświetlenie estradowe – usługi profesjonalne

Przede wszystkim oświetlenie sceniczne pozwala na odpowiednie wyeksponowanie estrady – bez względu na to, jak jest rozumiana i do czego ma posłużyć.

Realizowane przez UPlive oświetlenie estradowe to usługa, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim należy wymienić w tym miejscu oprawę wszelkiego rodzaju wydarzeń realizowanych, dosłownie, na scenie. Nie chcemy przy tym ograniczać się nawet w najmniejszym stopniu – realizujemy oświetlenie sceniczne (oświetlenie estradowe) dla dowolnych przedsięwzięć, nawet jeśli są to kameralne spektakle teatralne czy podobnego rodzaju eventy kulturalne w ograniczonym gronie. To oznacza, że jesteśmy przygotowani do opracowania świetnie dopasowanego oświetlenia także do różnego typu spotkań, konferencji, paneli dyskusyjnych czy prezentacji branżowych na ograniczonej przestrzeni (w obiektach).

Jednak nie tylko klasycznie rozumiane wydarzenia kulturalne możemy objąć obsługą oświetleniową. Z naszych usług korzystają organizatorzy różnego rodzaju:

 • wystaw – artystycznych, technicznych,
 • pokazów – w tym pokazów mody czy prezentacji nowych rozwiązań/urządzeń/technologii,
 • prezentacji architektonicznych – w przypadku których istotne jest podkreślenie, za pomocą oprawy świetlnej, obiektów budowlanych, rzeźb czy podobnych konstrukcji, na przykład po dokonaniu ich renowacji czy rekonstrukcji jako obiektów zabytkowych.

Z naszej oferty chętnie korzystają, między innymi, firmy. Oświetlenie imprez firmowych, targów czy szkoleń zawodowych nadaje tego rodzaju wydarzeniom znacznie wyższą rangę i sprawia, że odbierane są jako bardziej profesjonalne, zrealizowane z rozmachem i klasą.

Oświetlenie eventowe – koncerty, festiwale, imprezy masowe

Specjalizujemy się ponadto w projektowaniu i realizacji oświetlenia scenicznego także na otwartej przestrzeni. Chociaż tego rodzaju przedsięwzięcia wymagają często większego spersonalizowania, nie boimy się podejmowania wyzwań tej kategorii.

Nie da się ukryć, że w przypadku imprez dla większego grona odbiorców, nie tylko dźwięk ma znaczenie. Oprawa oświetleniowa eventów takich, jak koncerty muzyczne, festiwale i inne imprezy o charakterze masowym dodaje całemu przedsięwzięciu specyficznego wykończenia – jest kropką nad „i”.

Zainteresowaniem cieszą się nasze usługi związane z realizacją oświetlenia imprezowego – zarówno klubowego, jak i w trakcie imprez zewnętrznych, w tym wszelkiego rodzaju festiwali muzycznych.

Wysokiej klasy oświetlenie eventowe podkreśla wyjątkowość sytuacji – ostatecznie to właśnie za pomocą światła tworzyć można niezapomniane efekty, uwypuklić to, co najważniejsze, podkreślić rodzaj eventu czy uhonorować osoby występujące na scenie.

Imprezy na świeżym powietrzu to show – a profesjonalne oświetlenie koncertowe czy, po prostu, eventowe, to ogromnie ważny element tego show. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy nasz zespół specjalistów zadba o niezapomniane efekty świetlne, które, gwarantujemy, wzbudzą zachwyt w oczach każdego.

Oświetlenie sceniczne – tu liczy się dobry sprzęt (i umiejętności)

W naszej pracy nie uznajemy półśrodków. Tutaj liczy się kilka kwestii – wiedza, doświadczenie i, oczywiście, sprzęt.

Naszą siłą jest, przede wszystkim, zgrany zespół specjalistów, dla których organizacja i poprawne przeprowadzenie całego pokazu oświetleniowego jest, w pewnym sensie, bułką z masłem. Tylko, że w naszym wykonaniu jest to solidny sandwich wypełniony po brzegi najlepszymi dodatkami!

muzyka i realizacja eventów

Realizacja oświetlenia scenicznego wymaga wykorzystania stosownego sprzętu. W naszym wyposażeniu znajdują się, zatem, takie urządzenia oświetleniowe, jak, na przykład:

 • reflektory z ruchomymi głowicami,
 • miksery oświetleniowe,
 • naświetlacze LED,
 • projektory,
 • listwy LED.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz!

tlumaczenia symultaniczne