Obsługa multimediów

Oferujemy pełną gamę usług związanych z obsługą multimedialną eventów i konferencji z pełnym zapleczem sprzętowym. Profesjonalna obsługa prezentacji z płynnym odtwarzaniem materiałów, realizacja obrazu z kamer live, produkcja grafiki, rejestracja obrazu i dźwięku.

Obsługa prezentacji, zarządzanie plikami multimedialnymi, realizator multimediów

Podstawą każdej konferencji to prezentacje. Częstym uzupełnieniem są filmy, pokazy zdjęć, obraz z kamery live, pulpit komputera, apliakcje demo czy "zrzut" ekranu ze smartfona lub tableta..Ważne, aby wszystkie te elementy były odtwarzane płynnie (tzw. seamless), bez "czarnych" przerw, a niektóe elementy (np. obraz z kamer) w oknach - picture in picture. Nasze systemy obsługi wizji są w 100% gotowe na każde Państwa zapytanie. Posiadają wiele niezależnych wyjść wideo, którymi na dalekie odległości możemy wysłać dowolny element, lub miks np. z timerem odliczającym czas prezentacji na prompterze konferencyjnym przy scenie.

Obsługa multimedialna konferencji

System do głosowania

W ofercie posiadamy także system do głosowania. SJest on doskonałą pomocą aby dokładnie i  szybko przeprowadzić głosowanie i błyskawicznie wyświetlić wyniki na ekranie głównym. 

System do głosowania

Hotele - stała współpraca

Dla hoteli, przygotowaliśmy specjalną ofertę obsługi multimedialnej, która daje obupstronom wymierne korzyści. Współpracujemy z hotelami od początku naszej działalności - z niektórymi na stałe, z innymi od czasu do czasu - kiedy nasi stali klienci o to poproszą. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki pracy w takich obiektach - zarówno obsługa hotelowa, jak i klient hotelu to zauważa i docenia.

Realizacja wizji - Resolume Arena

Trudno w to uwierzyć, ale niektóre hotele na pytanie klientów skąd wziąć scenę, scenografię czy oświetlenie wręczenia nagród odpowiadają - "nie wiem". To dla klienta wyraźny znak, że hotel nie zadbał o wszystko - a przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby hotel sprzedał nasze usługi jako swoje i w ten sposób zdjął ten problem ze swojego klienta konferencyjnego. Większość hoteli jest oczywiście wyposażona w podstawowe nagłosnienie i ekran wiszący z sufitu - ale co w przypadku kiedy klient chciałby czegoś więcej - ekranu diodowego, pełnej scenografii na galę, oświetlenia dyniamicznego, realizacji koncertu? Wtedy hotel powinien mieć w zanadrzu odpowiedź w postaci bogatej oferty multimedialnej. Współpracujące z nami hotele mają pewność, że sprzęt jest dostępny, że jest nasz i że w sezonie realizujemy nawet kilka dużych imprez dziennie. W ofercie posiadamy m.in.  ekrany diodowetelewizory, obsługę transmisji online, projektory o różnej jasności i rozdzielczości, ekrany projekcyjne, oświetlenie statyczne i ruchome - w tym ruchome głowy typu Spot, Pointe, Wash, oświetlenie pokazów mody. Nagłośnienie konferencyjne i koncertowe. Posiadamy również podesty sceniczne, budujemy ścianki i zastawki, a także inne elementy scenografii. W końcu posiadamy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych i własną bazę tłumaczy koferencyjnych z imponującym dorobkiem. Wszystko to od jednego dostawcy, po cenach znacznie niższych niż rynkowe.

Korzystne warunki współpracy

Współpraca pomiędzy hotelem, a firmą zapewniającą  profesjonalną obsługę multimediów, odbywa się na innych zasadach, niż realizacja pojedyńczych eventów. Wspólnie z hotelem przygotowujemy ofertę dla klientów hotelu - zawierającą cennik, zdjęcia realizacji i dostępne rozwiązania techniczne. Ceny są na poziomie rynkowym, więc klient nie ma powodu aby szukać dostawy techniki na zewnątrz. Jednocześnie rozliczenie pomiędzy hotelem a nami, odbywa się po zupełnie innych stawkach - nawet o kilkadziesiąt procent niższych. W ten sposób każda ze stron zyskuje - klient dostaje pewny produkt po cenie rynkowej, hotel zarabia na marży, a dostawca techniki ma ręcę pełne roboty.

Standard pracy
Obsługa multimedialna hoteli

Ponieważ praca ekipy technicznej bezpośrednio rzutuje na postrzeganie hotelu, przywiązujemy szczegółną wagę do jakości obsługi w takich obiektach. Nasi technicy są ubrani odpowiednio do okoliczności, zgodnie z wytycznymi hotelu. Nasi realizatorzy nie przypominają realizatorów koncertowych - w brudnych bojówkach i spranym t-shirt'cie - często pracujemy w garniturah, we własnych koszulkach firmowych bądź w koszulkach hotelowych. Podczas naszych realizacji próżno szukać zwisających i niezabezpieczonych kabli, o które ktoś może się potknąć - stosujemy czarne najazdy kablowe lub taśmę, która pozwala przytwierdzić kabel do wykładziny. Nasi technicy są zawsze uprzejmi i służą pomocą, zamiast odsyłać do obsługi hotelowej.