Oświetlenie koncertów

Oświetlenie podczas koncertów jest najczęściej niedocenianym elementem – kiedy go nie ma, zazwyczaj przechodzi to bez echa i nie ma problemu. Natomiast kiedy jest – pojawia się wielkie „WOW” i koncert zyskuje dodatkowy wymiar. 

Oświetlenie sceniczne

Oświetlenie "do wyboru, do koloru" 

U nas możecie Państwo zamówić zarówno sprzęt, jak i realizację oświetlenia podczas koncertu, a także przygotowanie scenariusza pod konkretne utwory (jeśli np. planowana jest trasa). Przygotowujemy również ridery techniczne i chętnie wykorzystujemy sprzęt, który znajduje się w miejscach koncertów.

Oświetlenie koncertowe

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, a także zespoły – realizujemy światło nie tylko w obiektach typowo koncertowych – również w miejscach, w których nie ma podwieszonej kratownicy, jesteśmy w stanie przygotować bardzo dobrą oprawę oświetleniową. Ceny zaczynają się od 1500 PLN netto za sprzęt z realizacją, więc usługa jest również bardzo przystępna cenowo.

Oświetlenie koncertów Warszawa

Zapraszamy również do galerii naszych realizacji, gdzie znajdziecie Państwo więcej zdjęć

Obiekty o trudnej akustyce
Oświetlenie koncertowe Warszawa

Posiadamy duże doświadczenie w nagłaśnianiu pomieszczeń o trudnej akustyce - kościołów, sal sportowych, obiektów o długim czasie pogłosu, basenów - chętnie podejmujemy takie wyzwania. Nasi dźwiękowcy to fachowcy zarówno praktyczni, jak i teoretyczni - wsród nich są absolwenci akustyki na politechnice i reżyserii/realizacji dźwięku. Dla Państwa to gwarancja obszernej wiedzy, niezbędnej w rozwiązywaniu akustycznych problemów.

Nagłośnienie konferencyjne
Oświetlenie sceniczne warszawa

Na co dzień obsługujemy małe i duże konferencje, eventy, sympozja i zjazdy - zapewniamy doskonałą zrozumiałość mowy niezależnie od warunków akustycznych. Udostępniamy sygnał ekipom telewizyjnym korzystając z kostek dziennikarskich. Niewielkie konferencje realizujemy już od 500 PLN netto z obsługą.

Oświetlenie efektowe

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Parametric Sound w Polsce - posiadamy w sprzedaży (a także na wynajem) głośniki o bardzo wąskim kącie promieniowania (ok. 3 stopnie), które znajdują zastosowanie na targach, w muzeach, w galeriach i wielu innych miejscach - zapraszamy na naszą stronę www.glosniki-kierunkowe.pl.