Obsługa konferencji i koncertów indoorowych

Specjalizujemy się w niewielkich koncertach klubowych i nagłośnieniu koncertów podczas imprez firmowych. Nie realizujemy imprez plenerowych i wewnętrznych dla wielotysięcznej widowni. Posiadamy w swojej ofercie stałokątowy system liniowy JBL VRX (8 górek, 8 basów), a także mniejsze systemy głośnikowe punktowe, m.in. Electro Voice Tour-X, a także różne paczki aktywne na konferencje i mniejsze wydarzenia. Całość sterowana jest najczęściej z mikserów Yamaha 01v96VCM lub Behringer X32. Posiadamy także monitory odsłuchowe typu Wedge, mikrofony riderowe, diboxy i cały osprzęt potrzebny do realizacji koncertu.

Realizacja koncertów

Nagłośnienie targów

Organizatorom targów oferujemy kompleksową obsługę - zarówno nagłośnienie głównej sceny w postaci dużego zestawu nagłośnieniowego, jak i małe, estetyczne zestawy do nagłośnienia stoisk. W ofercie posiadamy również głosniki kierunkowe - produkt doskonały właśnie na targi.

Nagłośnienie targów

Oświetlenie

Oświetlenie dekoracyjne

Dekoracja pomieszczenia światłem to bardzo powszechny temat podczas współczesnych eventów - już niewielka ilość listw LEDBar i reflektorów ledowych potrafi zmienić pomieszczenie nie do poznania. Przy większym budżecie wyświetlamy rownież wzory na ścianach i suficie, czy logotypy Państwa firmy. Oświetlenie jest indywidualnie dostosowywane do pomieszczenia - nasi technicy wiedzą gdzie i w jaki sposób postawić reflektor, żeby efekt był jak najlepszy.

Oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie konferencyjne

Oświetlenie konferencji jest sumą kilku (lub wszystkich) powyższych rodzajów oświetlenia - na prelegentów świecimy światłem żarowym, teatralnym. W pomieszczeniu rozmieszczamy urządzenia odpowiedzialne za oświetlenie dekoracyjne / architektoniczne. Konferencję można wzbogacić również o oświetlenie efektowe - dzięki temu wręczenie nagród / fanfary / filmy będą podkreślone i całość będzie bardziej spójna.

Oświetlenie konferencyjne

Oświetlenie pokazów mody

Regularnie współpracujemy z projektantami, oświetlając ich pokazy mody. Oświetlenie nie powinno odwracać uwagi od kreacji, a jednocześnie zapewnić niezakłócony odbiór, bez cieni - miękkim, rozproszonym światłem. Na te potrzeby najczęściej budujemy konstrukcje z kratownicy do których mocowane są reflektory.

Oświetlenie pokazów mody
Obiekty o trudnej akustyce
Trudna akustyka

Posiadamy duże doświadczenie w nagłaśnianiu pomieszczeń o trudnej akustyce - kościołów, sal sportowych, obiektów o długim czasie pogłosu, basenów - chętnie podejmujemy takie wyzwania. Nasi dźwiękowcy to fachowcy zarówno praktyczni, jak i teoretyczni - wsród nich są absolwenci akustyki na politechnice i reżyserii/realizacji dźwięku. Dla Państwa to gwarancja obszernej wiedzy, niezbędnej w rozwiązywaniu akustycznych problemów.

Nagłośnienie konferencyjne
Nagłośnienie konferencyjne

Na co dzień obsługujemy małe i duże konferencje, eventy, sympozja i zjazdy - zapewniamy doskonałą zrozumiałość mowy niezależnie od warunków akustycznych. Udostępniamy sygnał ekipom telewizyjnym korzystając z kostek dziennikarskich. Niewielkie konferencje realizujemy już od 500 PLN netto z obsługą.

Głośniki kierunkowe

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Parametric Sound w Polsce - posiadamy w sprzedaży (a także na wynajem) głośniki o bardzo wąskim kącie promieniowania (ok. 3 stopnie), które znajdują zastosowanie na targach, w muzeach, w galeriach i wielu innych miejscach - zapraszamy na naszą stronę www.glosniki-kierunkowe.pl.

Oświetlenie koncertowe
Oświetlenie koncertowe

Oświetlenie sceny koncertowej lub eventowej to dość złożony proces - na ogół w jego skład wchodzą zarówno światła teatralne, jak i efektowe (ruchome głowy). Doświadczeni realizatorzy dopasują oświetlenie do akcji na scenie, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań GrandMa i Avolites.

Oświetlenie teatralne
Oświetlenie teatralne

Posiadamy w ofercie różnego typu reflektory teatralne - PAR, PC, Fresnel, Profilowe - za ich pomocą oświetla się scenę, także podczas konferencji - w taki sposób żeby mówcy byli widoczni i korzystnie się prezentowali.