Horyzontu z HIPSu

Realizujemy scenografię w postaci ściany z HIPSu - jednolitego materiału z tworzywa sztucznego, najczęściej o wysokim połysku (ale może być także matowa). Scenografię buduje się pod konkretne pomieszczenie, najczęściej jako konsekwetne przeniesienie materiału ze sceny. Takie scenografie są dość czasochłonne (a co za tym idzie - nie są tanie), ale wyglądają bardzo efektownie i naszym zdaniem warte są swojej ceny.

Poniżej ściana z hipsu 7x3,5m z wyciętym otworem pod wymiar ekranu bezszwowego. Scena pokryta wykładziną, a przód i boki wysłonięte HIPSem - dzięki temu całość jest spójna i prezentuje się schludnie.

ścianki z hipsu

Konstrukcje z kratownicy - bannery

Bardzo często realizujemy także proste scenografie w postaci płótna banerowego napiętego na konstrukcji z kratownicy. W zależności od potrzeby kratownica może być widoczna lub zupełnie zakryta przez banner.

Poniżej scenografia o wymiarach 16x4,5m - podczas projektowania grafiki pozostawiono 2 niezadrukowane pola (o określonych wymiarach), które podczas konferencji wykorzystano jako ekrany projekcyjne. Płótno jest naciągnięte na konstrukcje z kratownicy, niewidoczną z przodu.

Horyzonty

Tutaj inna realizacja z użyciem płótna bannerowego - dzięki odsłoniętej kratownicy, możliwe było podwieszenie oświetlenia. Obok bannera ekran projekcyjny (projekcja tylna) - również podwieszony do kratownicy w celu zachowania spójności scenografii. Takie rozwiązania są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach - zapraszamy do kontaktu po indywidualną wycenę.

Scenografia eventowa - banery

Scenografia multimedialna

Multimedia, które wykorzystujemy podczas eventu do wyświetlania treści, z powodzeniem wykorzystujemy również jako elementy scenografii - ekrany diodowe, ekrany bezszwowe, projektory często stanowią element scenografii. Na zdjęciu poniżej - ekran bezszwowy 3x3 panele jako ekran główny, 4x panel bezszwowy na kratownicy jako ekrany pomocnicze, na których wyświetlaliśmy logotypy sponsorów (na każdym ekranie inny obraz), biały materiał po obu stronach horyzontu posłużył jako ekran do wyświetlania mappingu z projektorów podwieszonych do przedniej kreski - tam wyświetlano tylko animowane wzory.

Scenografia multimedialna
Scenografie industrialne
Scenografia industrialna

Elementy kratownicy, podwieszone telewizory, stalowe linki, zwisające kable - to wszystko może być elementem nowoczesnej, industrialnej scenografii - na zdjęciu poniżej zdjęcia z montażu pokazu mody. Bramkę z kratownicy wykorzystano do stworzenia horyzontu, na którym zawieszono telewizory i kolorowe kable, które stanowiły tło dla pokazu. Jednocześnie telewizory wykorzystano do wyświetlenia multimedialnego contentu, podkreślającego pokaz.

Ścianki, zastawki

Oferujemy budowę różnego rodzaju ścianek, zastawek, wysłon - przygotowujemy je najczęściej w miejscu eventu, przycinając konstrukcję na wymiar. W ten sposób możemy w prosty i niedrogi sposób wydzielić część pomieszczenia, zasłonić prostym horyzontem brzydką ścianę za sceną czy stworzyć kulisy.