Wynajem interkomu

Podane ceny są cenami netto:

Wynajem interkomu Hollyland Solidcom M1

wynajem-interkomu

Interkom bezprzewodowy

Interkomy bezprzewodowe są niezwykle pomocne przy realizacjach eventowych: transmisje na żywo, pokazy mody, gale i konferencje. Komunikacja dwustronna z możliwością wyboru kanału dla danej grupy realizacyjnej.

Zestaw zawiera
Stacja bazowa, 4 x beltpack, 4 x słuchawki monouszne + mikrofon, stacja do ładowania, 2 x dookólna antena, zasilacz
Specyfikacja
System cyfrowy Full-Duplex 1,9Ghz, 4 x beltpack, zasięg do 400m
Cennik
1000 PLN (500 od drugiej doby)
Zapytaj o termin

Interkom to przenośne urządzenie, które służy do kontaktu z konkretnymi osobami, np. ochroną i obsługą wydarzenia. Sprawdzi się podczas wydarzeń kulturalnych, medialnych i społecznych, które wymagają współpracy wielu osób. Dzięki jego zastosowaniu obsługa z łatwością będzie mogła porozumieć się ze sobą, bez zakłócania imprezy jej uczestnikom.

Jako UPlive korzystamy z technologii najwyższej jakości – oferujemy wynajem bezprzewodowego interkomu Hollyland Solidcom M1, opartego o cyfrowy system Full-Duplex 1,9 Ghz. W skład zestawu wchodzą 4-kanałowe nadajniki, które umożliwiają komunikację oraz kaskadowe łączenie wielu urządzeń. Stacja bazowa wyposażona jest w specjalną, wbudowaną antenę panelową, dzięki której może osiągnąć blisko 400 m zasięgu z przodu i niemal 50 m z tyłu. Dzięki antenom pomocniczym zasięg interkomu w czasie transmisji to 300 m w promieniu 360°!

Dodatkową zaletą oferowanego interkomu jest wyższa jakość dźwięku – podczas rozmów głos jest czysty i głośny. Konstrukcja urządzenia jest bardzo wytrzymała, nie musisz więc martwić się o jej przypadkowe uszkodzenie. Przyciski na nadajnikach zostały wykonane z wysoką precyzją, co ułatwia intuicyjną obsługę. Zestaw słuchawkowy na jedno ucho, będący częścią zestawu, jest zaprojektowany tak, by nie rozpraszał podczas użytkowania.