Technika eventowa, obsługa konferencji

Zadzwoń do nas, napisz – chętnie doradzimy i zrealizujemy Twoje wydarzenie!

Magazyn mamy na warszawskim Gocławku – przy ul. Goździków 29/31. Studio webinarowe nieopodal przy ul. Naddnieprzańskiej 24A. Najczęściej działamy w Warszawie, ale z większymi realizacjami jeździmy po całej Polsce.

Zadzwoń:

Napisz:

Adresy:

  • Magazyn:
    ul. Goździków 29/31
    04-231 Warszawa

  • Studio:
    ul. Naddnieprzańska 24a
    04-205 Warszawa

Od lat zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów – konferencji, koncertów, sympozjów, gali, a nawet pokazów mody. Dysponujemy niezawodnym, sprawdzonym w czasie wielu wydarzeń sprzętem oraz – co jeszcze ważniejsze – ekipą wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy pewni, że dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Twoje wydarzenie zyska znakomitą obsługę techniczną i zostanie profesjonalnie zarejestrowane.

Wynajmujemy systemy udostępniania multimediów – ekrany diodowe i LED o dużej powierzchni. Zajmujemy się też profesjonalną obsługą transmisji w internecie, przygotowujemy relacje z wydarzeń. Posiadamy własne studio webinarowe, w którym realizujemy nagrania i transmisje na żywo. Możemy też zbudować studio w dowolnej lokalizacji w Polsce i za granicą – wszędzie tam, skąd chcesz przeprowadzić transmisję.

Zajmujemy się obsługą techniczną wydarzeń na terenie całej Polski. Zaletami współpracy z firmą UPlive są konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Dokonamy darmowej i szybkiej wyceny Twojego zlecenia oraz przygotujemy jego wizualizację. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży i dysponujemy niezawodnym, najwyższej jakości sprzętem. Oferujemy możliwość wynajmu ekranów LED, telewizorów, multifonów, interkomu oraz nagłośnienia. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij e-mail lub zadzwoń – z przyjemnością doradzimy Ci w sprawie obsługi technicznej Twojego wydarzenia.