Transmisje na żywo – obsługa techniczna

Potrzebujesz fachowego, technicznego wsparcia przy realizacji transmisji na żywo? W przypadku wydarzeń transmitowanych w czasie rzeczywistym wszystko musi iść zawsze zgodnie z planem, a ryzyko błędu powinno być zminimalizowane niemal do zera. Nie tylko doświadczenie, ale i najlepsze wyposażenie techniczne pozwalają nam na organizację transmisji online (Warszawa, cała Polska) z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Bez względu na tematykę eventu, branżę w której działasz czy zasięg odbioru transmisji live, otrzymujesz od nas pełne wsparcie – począwszy od przygotowania zaplecza technicznego, przez sam etap emisji, aż po ścisłe kontrolowanie poprawności jej przebiegu. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania, by realizacja transmisji na żywo przebiegła dokładnie tak, jak to planujesz.

Realizacja transmisji live – bezpłatna wycena
Studio podcasty i webinary

Transmisje online: Warszawa, Polska, świat

Transmisja online z Warszawy? Z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie? Dzięki obecności w branży od ponad dekady, poznaliśmy ją od przysłowiowej podszewki. Cieszymy się doskonałą opinią Klientów i ugruntowaną pozycją na rynku, a nasza oferta  pozostaje w pełni dostosowana do potrzeb prowadzenia transmisji online na najwyższym poziomie – mamy nadzieję, że to dobra rekomendacja!

W sposób bieżący obserwujemy rozwój technologii i pojawiające się nowości w branży, jednocześnie kontynuujemy nasze działania ze zdwojoną siłą, dostosowując zakres pracy do konkretnego typu eventu. Tym samym obsługa transmisji online może obejmować:

  • wydarzenia sportowe, w tym emisję z różnych stref (bezpośrednie miejsce eventu, studio komentatorskie, szatnie),
  • eventy kulturalne i społeczne,
  • wydarzenia naukowe (konferencje, wykłady, pokazy),
  • webinary, spotkania biznesowe, szkolenia, wywiady i podobne (w tym transmisja na żywo YouTube).

Możemy poprowadzić Twoją transmisję na wskazanej przez Ciebie platformie lub zaoferować Ci możliwość wykorzystania naszych zasobów – osadzenie transmisji jest możliwe na opracowanej przez nas platformie streamingowej. To rozwiązanie polecamy szczególnie, jeżeli zależy Ci na zachowaniu pełnego profesjonalizmu! Do tego, w odróżnieniu od innych, ogólnodostępnych platform, my nie stosujemy ograniczeń liczby oglądających – to gwarantuje, że każdy zaproszony widz czy też osoba „przypadkowo” dołączająca do transmisji online na żywo, będzie mogła wziąć w niej swobodnie udział.

O szczegółach zawsze możemy porozmawiać z wyprzedzeniem, by transmisja online w czasie rzeczywistym zorganizowana została dokładnie tak, jak tego potrzebujesz Ty lub Twoja firma.

Dlaczego warto realizować transmisje na żywo z UPlive?

Już wiesz, że stoją za nami lata pracy w realizacji streamingów, transmisji na żywo i obsługi technicznej eventów – my po prostu mamy to we krwi! A mówiąc o konkretach, nie można zapominać o, przede wszystkim, doskonałym przygotowaniu technicznym do realizacji Twojej wizji.

Zacznijmy od tego, co w przypadku transmisji online na żywo jest najważniejsze – od sprzętu! Dysponujemy szeregiem najnowocześniejszych, doskonale skalibrowanych kamer profesjonalnych (kamery broadcastowe, kamery filmowe) marki SONY. Dochodzi do tego kompleksowe wyposażenie dźwiękowe – takie, jak mikrofony Sennheiser, świetnie przystosowane do realizacji transmisji online na żywo ze studia lub z zewnątrz.

Dzięki nim możemy prowadzić bezpośrednie transmisje online na żywo z zachowaniem doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Co więcej, możemy zapewnić Ci idealnie skomponowaną oprawę wizualną dla transmisji na żywo drogą online. Oferujemy świetnie przygotowane studio GreenBox, które stanowi naszą perłę w koronie. To właśnie tutaj można poprowadzić webinary, wywiady i podobne wydarzenia. Wszystko na dowolnie wybranym tle, z w pełni zaprojektowaną oprawą graficzną.

Tego rodzaju obsługa transmisji online na żywo sprawia, że emisja prezentuje się profesjonalnie, z wyraźną dbałością o detale i pozytywny odbiór przez widza. W przypadku transmisji ze studia UPlive gwarantujemy utrzymanie transmisji na pewnych, dwóch łączach internetowych działających niezależnie od siebie.

Co zapewnia transmisja online na żywo?

Dzięki transmitowaniu online i na żywo wizji oraz dźwięku danego wydarzenia, możliwe jest nawet kilkukrotne zwiększenie liczby odbiorców, przy stosunkowo niewielkim naruszeniu budżetu. Realizacja transmisji na żywo, w przypadku obecnej już na miejscu, niezbędnej technologii video, nie stanowi także dużej trudności technicznej – zwłaszcza dla naszego zespołu.

nagrania podcastów studio

Pamiętaj też, że technologia daje nam coraz większe możliwości również w zakresie transmisji wydarzenia na żywo z odpowiednią obsługą językową, w tym w możliwością wykorzystania opcji Voice-Over online na żywo (z nałożonym tłumaczeniem słownym nieco głośniejszym od oryginału). Dzięki niej możesz dotrzeć nie tylko do większej grupy użytkowników, ale też transmitować wydarzenie w formie dostępnej dla odbiorców w wielu różnych miejscach świata.